Energieffektiv taklysekrone | Halvinnfelt LED

Energieffektiv taklysekrone | Halvinnfelt LED

Green / 4 Lights / White Light
Rabattert pris  71,99 kr Vanlig pris 84,99 kr
Hopp til produktinformasjon
Energieffektiv taklysekrone | Halvinnfelt LED

På lager — klar for forsendelse

Energieffektiv taklysekrone | Halvinnfelt LED

Rabattert pris  71,99 kr Vanlig pris 84,99 kr
Color
Type
Color Temperature
Energieffektiv LED som sparer strøm
Halvinnfelt profil for lave tak
Velg mellom varmt og hvitt lys
Beskrivelse

Illuminate Your Space with an Energy-Efficient Semi-Flush Ceiling Light LED Chandelier

Illuminate your space with our stylish contemporary chandelier for dining area. This round iron chandelier for bedroom combines modern design with functionality, making it a perfect addition to any room. Available in various sizes, including 4 Lights to 7 Lights, it offers versatile lighting options. Choose from different color temperatures to create the ideal ambiance, whether you prefer a bright, inviting atmosphere or a warm, cozy glow. Upgrade your home decor with this elegant iron chandelier today!

Energy Efficient Semi Flush Ceiling Light LED Chandelier - Image 17

Why Choose This LED Semi-Flush Chandelier?

  • Modern Semi-Flush Profile: A low-profile ceiling chandelier that suits dining rooms, bedrooms, hallways, and entryways without overwhelming the space.
  • Energy-Efficient LED Design: Built with integrated LED technology to deliver bright, dependable illumination while helping reduce energy use.
  • Flexible Size Options: Available in 4 Lights (8514 cm / 33.55.5 in), 5 Lights (9414 cm / 37.05.5 in), 6 Lights (9014 cm / 35.45.5 in), and 7 Lights (9414 cm / 37.05.5 in).
  • Customizable Brightness Feel: Choose from White Light, Warm Light, or 3 Color Change By Switch to match different moods and everyday routines.
  • Versatile Contemporary Look: A round iron-and-acrylic chandelier style that pairs well with modern interiors as a contemporary chandelier for dining area or a round iron chandelier for bedroom.
Energy Efficient Semi Flush Ceiling Light LED Chandelier - Image 32

Specifications

  • Product type: LED semi-flush chandelier
  • Material: Iron, acrylic
  • Power Source: Wire
  • Voltage: 220V-240V
  • Wattage: 48W, 60W, 72W, 84W
  • Approx size: 85 x 14 cm (33.5 x 5.5 inches (14.0 cm)), 94 x 14 cm (37.0 x 5.5 inches (14.0 cm)), 90 x 14 cm (35.4 x 5.5 inches (14.0 cm))
  • Light Output: 3840 lm, 4800 lm, 5760 lm, 6720 lm
  • Best for: living rooms, dining areas, entryways, hallways

What's in the Box

  • 1 x ceiling light fixture
  • 1 x mounting hardware set
  • 1 x user manual
Frakt og retur

Bestillinger sendes vanligvis innen 2 virkedager og ankommer i løpet av 3 til 7 virkedager, avhengig av hvor du bor. Du får en sporingslenke så snart pakken er på vei.

Elegant lysekrone, moderne form

Den runde formen i jern og akryl gir rommet et stilfullt fokuspunkt, uten å virke tungt eller gammeldags. Nest & Co. lager belysning som forener stil og funksjon.

Lys tilpasset stemningen din

Velg mellom hvitt lys, varmt lys eller fargeskift, alt etter hva kvelden krever.

Smart nok til lave tak

Den halvinnfelte designen gir deg lysekronens eleganse selv i rom med begrenset takhøyde.

Andre kunder elsket også

Gratis frakt

Raskt, og alltid gratis.

Dedikert kundeservice

Ekte mennesker som faktisk bryr seg om hvordan det går.

Enkel 30-dagers retur

Angret du deg? Ingen stress, ingen sure miner.

Trygg betaling

Kryptert og trygt, fra start til slutt.

Modern kitchen with light wood counters

På kjøkkenet

Laget for daglig bruk

Akasiefjøler, keramikk og tekstiler som tåler en ekte tirsdagsmiddag. Laget for å brukes, ikke bare beundres.

Entryway wall styled with a round mirror

I gangen

Det første og siste du ser

Et rundt speil ved døren, en flettet kurv til hverdagsrotet. Små ting som gjør det godt å komme hjem.

Bedroom nightstand styled with a lamp

På soverommet

Gjennomtenkt, ned til minste detalj

Mykt lys fra en keramikklampe, et lys til de rolige kveldene. Ingenting skrikende, alt gjennomtenkt.

Ofte stilte spørsmål

Passer denne lysekronen i rom med lavt tak?

Ja, den halvinnfelte konstruksjonen er laget nettopp for slike rom, og gir et elegant uttrykk uten å henge for lavt.

Kan jeg endre fargen på lyset?

Ja, du velger mellom hvitt lys, varmt lys eller fargeskift via bryter, alt etter hvilken stemning du ønsker.

Hvilke størrelser finnes?

Lysekronen leveres i flere størrelser fra 4 til 7 lyspunkter, så du finner riktig skala for rommet ditt.

Er lysekronen energieffektiv?

Ja, den bruker integrert LED-teknologi som gir kraftig lys samtidig som strømforbruket holdes lavt.

Hvor egner denne lysekronen seg best?

Den passer flott i stuer, spisestuer, ganger og entreer hvor du ønsker et rolig, moderne blikkfang i taket.

Solide materialer

Slitesterke og holdbare materialer.

Tidløst design

Alle produkter er alltid tidstestet.

Enkelt oppsett, hver gang

Problemfritt oppsett og nøyaktig størrelse.